Hakkımızda

Batı Yay BATI YAY LTD. ŞTİ. 2002 yılında küçük bir atölye şeklinde kurulmuştur. Hüseyin YILMAZ ve Eşref TANDIR’ın (Yılmaz Yay) 20 yıllık tecrübesi, azim ve çalışmaları sonucunda çok kısa sürede Türkiye sanayi ligi ve yay sektörüne büyük bir firma kazandırılmıştır.

2002 yılında kurulan BATI YAY‘ın 2003-2004-2005 yıllarında firmanın alt yapısı hazırlanmış, personeli yetiştirilmiş, son teknolojiye uygun bilgisayarlı makinalar getirilmiştir, (TSE – EN ISO 9001-2000), (TSE 1440) (TS 1442) ve imalata yeterlilik belgeleri alınmış 50 kişilik eğitimli ve deneyimli personeli ve kaliteli grubu ile 2000 m² kapalı alanda yurtiçi ve yurtdışı imalat sanayine hizmet vermektedir.

Siz sayın sanayicilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Firmamız; bir çok endüstriye yay imalatı yapmaktadır. Sıkça sipariş aldığımız sektörlerin sık kullanılan yaylarını stoğumuzda hazır bekletmekteyiz. Böylece mevcut yada yeni müşterimiz sipariş verdiğinde daha hızlı teslim etme imkanımız olmaktadır.

Bu sektörlerden bazıları;

olup bu sektörlerde hizmet veren müşterilerimizin sıkça talep ettiği yaylar bizim için standart yay olarak isimlendirilmektedir.